نرم افزارها و بازی های فارسی همراه زودتند

zodtond.com

معرفی سایت نرم افزارها و بازی های فارسی همراه زودتند

این روزها با گسترش استفاده از تلفن ها و ابزارهای همراه، برنامه های متفاوتی ایجاد شده اند تا بتوانند در انجام امور روزمره، تخصصی، سرگرمی، علمی، اجتماعی و موضوعات دیگر کار ما را سریع، راحت و مقرون به صرفه کنند. از آنجا که تلفن های همراه هوشمند امروزی وسیله ای همیشه در دسترس است و کار کردن با آن برای اکثر افراد آسان می باشد، برنامه هایی که از طریق تلفن همراه می توانند زندگی را آسان تر کنند، طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.

از این رو تیم زود تند، اقدام به ارائه اپلیکیشن های مفید و کارآمد در بستر یک وب سایت نموده است. وب سایت زود تند ارائه دهنده انواع اپلیکیشن ها در زمینه های مختلف است که شما می توانید با داشتن یک حساب کاربری در این سایت، اپلیکیشن های زود تند را در دستگاه های مختلف خود نصب کرده و آنها را مدیریت نمایید.

برای مشاهده فهرست نرم افزارهای تولید شده توسط گروه زودتند لطفا از لینک زیر دیدن فرمایید:
https://www.zodtond.com/apps

وب سایت نرم افزارها و بازی های فارسی همراه زودتند در بخش ورزش و سرگرمی ثبت شده است.

دامنه zodtond.com

اطلاعات سایت نرم افزارها و بازی های فارسی همراه زودتند که روی دامنه zodtond.com نمایش داده می شود در تاریخ 1397/8/25 به دایرکتوری اضافه شده است.

شما می توانید با ثبت تجربه خود از این سایت به سایر کاربران در انتخاب خود برای استفاده از سایتها کمک کنید و همچنین در صورتی که اطلاعات ثبت شده بر خلاف واقعیت و یا قوانین سایت بود به ما گزارش کنید.

سایر اطلاعات سایت

نشانه دار کنید

با نشان کردن سایت های مورد علاقه خود همیشه و همه جا به فهرست آنها دسترسی داشته باشید.

امتیاز تجربه کاربری*

این امتیاز با تجربه های ثبت شده کاربران تولید شده و برای سهولت انتخاب در فهرست ها نمایش داده می شود.
30/100
با ثبت نظر خود در مورد تجربه استفاده از خدمات این سایت به سایر کاربران در انتخاب سایت ها در تهیه خدمات و محصولات بهتر کمک کنید.
view_quilt

سایت های مرتبط