خیریه ای به وسعت ایران ( حامی راه انسانیت )

ircharity.com

معرفی سایت خیریه ای به وسعت ایران ( حامی راه انسانیت )

در زمستان سال ۱۳۹۴ جمعی از اساتید و متخصصین و فرهنگیان تصمیم گرفتند برای اولین بار در سراسر کشور موسسه خیریه ای متفاوت از آنچه تا کنون وجود داشته ، راه اندازی نمایند . متخصصین روانشناسی و جامعه شناسی این موسسه پس از بررسی شرایط و ضوابط و قوانین موجود در این زمینه و سنجش راهکارهای علمی و اصولی کمک به نیازمندان واقعی ، تصمیم به راه اندازی موسسه حامی راه انسانیت گرفتند . سرانجام موسسه خیریه حامی راه انسانیت در تاریخ ۰۸/۰۲/۱۳۹۵ به شماره ثبت ۱۵۴۶ به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۷۹۲۰۰۸ ثبت شد.

وب سایت خیریه ای به وسعت ایران ( حامی راه انسانیت ) در بخش مذهبی ثبت شده است.

مدیر سایت از طرف این دایرکتوری شناخته شده است.
برای برقراری تماس با مدیران این سایت از ircharity.com بازدید بفرمایید.
نشان سایت پشتیبان دار، برای اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان از ثبت و نظارت صاحبان واقعی سایت و ارائه دهندگان کالا و خدمات است.

دامنه ircharity.com

اطلاعات سایت خیریه ای به وسعت ایران ( حامی راه انسانیت ) که روی دامنه ircharity.com نمایش داده می شود در تاریخ 1397/12/4 به دایرکتوری اضافه شده است.

شما می توانید با ثبت تجربه خود از این سایت به سایر کاربران در انتخاب خود برای استفاده از سایتها کمک کنید و همچنین در صورتی که اطلاعات ثبت شده بر خلاف واقعیت و یا قوانین سایت بود به ما گزارش کنید.

سایر اطلاعات سایت

نشانه دار کنید

با نشان کردن سایت های مورد علاقه خود همیشه و همه جا به فهرست آنها دسترسی داشته باشید.

امتیاز تجربه کاربری*

این امتیاز با تجربه های ثبت شده کاربران تولید شده و برای سهولت انتخاب در فهرست ها نمایش داده می شود.
25/100
با ثبت نظر خود در مورد تجربه استفاده از خدمات این سایت به سایر کاربران در انتخاب سایت ها در تهیه خدمات و محصولات بهتر کمک کنید.
view_quilt

سایت های مرتبط