هروف چیست!؟

هروف نرم‌افزار سیستم مدیریت محتوا یا CMS است که شما را قادر می‌سازد تا در نهایت سهولت و آسانی یک وب سایت قدرتمند و حرفه‌ای که پاسخگوی سلایق و کسب و کار شما می‌باشد را ایجاد و مدیریت کنید.

 

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا نرم‌افزاری است که کمک می‌کند تا بتوانیم محتوای وب‌سایت خود را مدیریت و سازماندهی کنیم. متن، هدف اصلی این سیستم ایجاد بستری است که مدیرت آن نیازمند هیچگونه تخصص و دانشی نباشد.

 

چرا هروف؟

با انتخاب هروف می‌توانید سهولت در طراحی، سازماندهی، نشر و مدیریت محتوا را به سبک جدید و متفاوتی تجربه کنید. هروف شما را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وs طراحی، در کمترین زمان کسب و کار خود را به بازار کار معرفی کنید.

 

چه کسانی می‌توانند از هروف استفاده کنند؟

دارندگان مشاغل و کسب و کار متوسط که می‌خواهند در بازار کار مطرح شوند.
طراحان وب سایت که مسئولیت به تصویر کشیدن هویت کسب و کار را دارند اکنون می‌توانند با بهره‌گیری از انعطاف‌پذیری و امکانات متعدد هروف، آسانتر از هر زمان ایده‌های خود را پیاده‌سازی کنند.
توسعه‌دهندگان وب نیازمند ابزار فراتر از ابزار پایه می‌باشند، هروف برای این دسته از مخاطبان خود امکان خلق افزونه‌های کاربردی و پیچیده را فراهم کرده است.

 

برای ساخت یک وب‌سایت هروف چگونه می‌تواند به من کمک کند؟

هروف با هدف سهولت در ایجاد و طراحی وب ‌سایت شما خلق شده است تا بتوانید با صرف حداقل زمان، وب سایت خود را در اختیار عموم بگذارید. هروف این امر را با در نظر گرفتن نیازهای پایه و پیشرفته یک وب‌سایت در قالب افزونه‌های متعدد فراهم ساخته است.
چگونه هروف از خواسته‌های شما پشتیبانی می‌کند ؟
تیم توسعه و پیاده‌سازی هروف درصدد است تا با درک نیازهای متغییر مشتری و کسب و کار، همواره نرم‌افزار هروف را به روز و انعطاف‌پذیر ارائه دهد.